Cancel Preloader

info@kitnut-mnd.com

آدرس ایمیل

۴۶۰۹۲۹۸۴ - ۴۶۰۹۲۹۸۳ _ ۰۲۱

تلفن تماس

 نخستین کنفرانس ملی چهارم انقلاب صنعتی

نخستین کنفرانس ملی چهارم انقلاب صنعتی

تهران – در نخستین کنفرانس ملی چهارم انقلاب صنعتی که توسط اتاق بازرگانی ایران برگزار شد ، شرکت گسترش خشکبار خاورمیانه موفق به دریافت جایزه پلاک طلایی برای مدیریت عالی شد.

براساس گزارشات ، این شرکت با کسب امتیاز بیشترین در فاکتورهای مختلف مانند استفاده از فن آوری نوین پیشرفته در تولید میوه های خشک ،

به سیاست ها و تلاشهای مشتری مداری برای تولید محصولات با رعایت کلیه اصول بهداشتی و تعهد برای مسئولیت اجتماعی ، جوایز مدیریت ملی موفق اهدا شد.

مدیرعامل شرکت آقای محمدعلی احمدی فر پس از کسب پلاک طلایی گفت: شرکت گسترش خشکبار خاورمیانه تنها شرکتی است که از فناوری CIT برای تولید محصولات خود استفاده می کند ، اهداف این شرکت را ترسیم کرد.

وی گفت: تهیه تنوع سالم در صنعت میوه های خشک و همچنین ارتقاء کیفیت محصولات در این صنعت از ابتدا از مهمترین اهداف این شرکت بوده است.
احمدی فر با تاکید بر اینکه شرکت وی از فناوری های پیشرفته هنری که در کشورهای اروپایی برای تولید آن استفاده می شود ، استفاده می کند ، افزود: این شرکت تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت تولید خود با ارزش غذایی بیشتر انجام می دهد تا بتواند نقش خود را ایفا کند. برای بهبود سلامت در جامعه.
وی خواستار فراهم کردن زمینه های لازم برای صادرات میوه های خشک شده ، افزود: صادرات میوه خشک شده یکی از راه های موثر برای تقویت تولید ناخالص ملی (GNP) است. وی با بیان اینکه صنعت میوه های خشک موجب درآمد بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در کشور شده است ، افزود: اگر دولت به صنعت کمک کند این رقم می تواند افزایش یابد.

لغو پاسخ